Dell to po prostu solidna i dostępna marka, więc wybór nie jest zbyt trudny. Wieloletnia tradycja i ugruntowana pozycja giganta to jeden z aspektów, w którym Dell przez lata pozostawał bardzo stabilny.

Dell Latitude

Biznes to główny powód, dla których użytkownicy kupują laptopy. Wiele osób kupuje laptopy do pracy i potrzebują by były one niezawodne i trwałe. Firma Dell ma wiele serii laptopów zaprojektowanych do tych celów, co ułatwia zakup laptopa. Modele z każdej serii są przeznaczone do określonego celu, na przykład do użytku na uczelni lub w domu, albo też są sprzedawane użytkownikom biznesowym lub zwykłym konsumentom.

Laptopy biznesowe są bardzo popularne wśród przedsiębiorstw, które chcą, aby ich pracownicy pracowali wydajniej

Dell Latitude to najlepszy możliwy wybór, jeśli szukasz solidnej i niezawodnej maszyny dla swojej firmy, przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, w samochodzie, zdalnie w domu jest to dobry wybór. Rodzina Latitude obejmuje szeroką gamę klasycznych notebooków, a także obsługujących dotyk. Są to wytrzymałe jednostki o zwiększonej odporności na uszkodzenia i trudne warunki atmosferyczne.

Co warto zauważyć, w skład serii Latitude wchodzą nie tylko urządzenia z systemem Windows, ale również są tu jednostki, które działają pod kontrolą Chrome OS. Są to tak zwane Chromebooki.

Seria laptopów biznesowych Dell Latitude

Wszystkie numery serii laptopów Dell mają mniej niż pięć cyfr, więc łatwo jest określić, do której serii należy laptop na podstawie jego numeru. Na przykład linia Latitude jest częścią serii Latitude 7000. Laptopy biznesowe znane są z niezawodności i trwałości. Firmy, które wymagają od swoich pracowników zachowania produktywności przy minimalnych przestojach, również wolą laptopy biznesowe od netbooków lub innych mniej wydajnych modeli.

Dell to po prostu solidna i dostępna marka, więc wybór nie jest zbyt trudny

  • ITnes – Dell Latitude 7320 to kompaktowy laptop biznesowy, posiadający ekran o przekątnej 13,3 cala. Ma procesory Intel Core 11 generacji. Można wybrać konfiguracje z 8,16 lub też 32 GB wbudowanej pamięci operacyjnej LPDDR4, posiadającej taktowanie 4267 MHz.
  • Dell Latitude 7320 Detachable to urządzenie z procesorami Intel Core 11 generacji dyskami SSD o pojemności od 128 GB do 1 TB i wbudowanej pamięci operacyjnej LPDDR4X.
  • Dell Latitude 7420 to sprzęt, który ma 14-calową matrycę. Dell Latitude 7420 2-in-1 może być używany w trybie laptopa, tabletu, namiotu lub podstawki dzięki zawiasowi 360 stopni.
  • Dell Latitude 7520 posiada ekran o przekątnej 15,6. Laptop ma szerokie możliwości konfiguracji. Dlatego też może stać się mobilną stacją roboczą. Posiada procesor Intel Core i7, wraz z możliwością 32 GB wbudowanej pamięci operacyjnej LPDDR4 o taktowaniu 4267 MHz.

Laptopy biznesowe są bardzo popularne wśród przedsiębiorstw, które chcą, aby ich pracownicy pracowali wydajniej. Pracownicy uwielbiają mieć niezawodny laptop, który działa długo bez częstych napraw i awarii. Co więcej, zakup jednego modelu ułatwia pobranie na niego całego oprogramowania firmy bez konieczności kupowania wielu różnych laptopów.

Najważniejsze parametry laptopów biznesowych Dell Latitude

Dla osób, które lubią mniejsze oraz bardziej mobilne konstrukcje dobrym wyborem będą 13 i 14-calowe modele. Tam, gdzie wymagana jest większa przestrzeń, 15-calowy ekran spełni potrzeby profesjonalnych użytkowników. Jeśli jednak nawet te 15 cali nie jest dla użytkownika wystarczające, może on bez żadnych przeciwwskazań, podłączyć urządzenia Latitude do zewnętrznego ekranu. Notebook biznesowy, Latitude ma również wystarczająca ilości dostępnych portów.

Seria Latitude została zaprojektowana w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć to, czego potrzebuje w szerokiej gamie specyfikacji oraz konstrukcji, z wyborem procesorów Intel 11 generacji, począwszy od układów Core i3 po najmocniejsze moduły Core i7. Procesory tego rodzaju są wspierane przede wszystkim przez właściwą ilość pamięci RAM, od 8 GB do 32 GB, co powoduje płynną pracę urządzenia. Płynność ta jest zapewniana niezależnie od liczby programów, które są uruchomione w tle.

Dzięki dużej licznie portów laptopów biznesowych serii Dell Latitude istnieje możliwość podłączenie wielu rodzajów sprzętów takich jak: zwykła myszka, zewnętrzny monitor, karta SD czy też karta SMART.

Dell Latitude – Podsumowanie

Laptopy biznesowe Dell Latitude są przeznaczone dla osób, które potrzebują ich trwałości i wydajności przy dużym obciążeniu pracą i korzystaniu z Internetu. Są również popularne wśród firm, ponieważ mogą z łatwością wyposażyć swoich pracowników w niezawodne urządzenie, które utrzymają ich produktywność.

Dell Latitude jest w stanie sprostać każdemu zadaniu. W związku z tym zapewnia  maksimum wygodny, niezawodności, a także ergonomii.